Bilety autokarowe Adamis Tours

Linia obsługująca głównie bilety międzynarodowe. Podobnie jak pozostałe linie z tej kategorii, musi spełniać wymogi nie tylko swojego kraju, ale i wszystkich państw, do których docierają jego autokary. To gwarantuje zadowalającą jakość usług. Przewoźnicy niespełniający standardów nie pojawiają się w serwisach rezerwacji w internecie.

Autobusy międzynarodowe są wyposażone w toaletę. Pasażerowie najczęściej otrzymują do dyspozycji regulowane siedzenia z nawiewem i własnym oświetleniem. W pojazdach znajduje się minibar z napojami. Mimo tego kierowcy przystają na stacjach benzynowych, gdzie podróżni mają szansę rozprostować nogi. W tym czasie można zrobić małe zakupy. Większość linii podczas przejazdu pokazuje filmy na znajdujących się w autokarze telewizorach. Udogodnienia mogą być jednak różne nawet w ramach jednej linii, w zależności od modelu autokaru.

Prosimy pamiętać, że opcja przewozu zwierząt nie jest gwarantowana. Jest ona uzależniona od przepisów kraju docelowego czy regulaminu samej linii. Nawet gdy taka możliwość znajduje się w ofercie, sugerujemy uprzedni kontakt z wybranym przewoźnikiem w celu potwierdzenia, że przewóz zwierząt rzeczywiście jest możliwy.

Znajdź połączenia i kup bilet w korzystnej cenie. Zorganizuj podróż, korzystając z naszej wyszukiwarki.