Bilety autokarowe FlixBus

Linia oferująca przede wszystkim bilety międzynarodowe. Podobnie jak inne linie tego typu, musi spełniać ustalone prawem wymagania nie tylko swojego kraju, ale i państwa, do których kursują jego autokary. To gwarantuje zadowalającą jakość usług. Przewoźnicy niespełniający standardów są nieobecni w systemach rezerwacji online.

Autokary międzynarodowe mają na pokładzie toaletę. Podróżni najczęściej mają do dyspozycji rozkładane siedzenia z nawiewem i własnym oświetleniem. W pojazdach znajduje się barek z napojami. Pomimo tego kierowcy zatrzymują się na stacjach benzynowych, aby pozwolić podróżnym rozprostować nogi. Wtedy można skorzystać także ze sklepu. Wiele linii podczas przejazdu wyświetla filmy na znajdujących się w autokarze telewizorach. Udogodnienia mogą się jednak różnić nawet w ramach tej samej linii, w zależności od modelu autokaru.

Prosimy pamiętać, że opcja przewozu zwierząt nie jest zawsze dostępna. Zależy ona od przepisów kraju docelowego czy regulaminu samej linii. Nawet gdy taka możliwość teoretycznie istnieje, doradzamy uprzedni kontakt z wybranym przewoźnikiem w celu potwierdzenia, że przewóz zwierząt rzeczywiście jest możliwy.

Wyszukaj połączenia i kup bilet w najniższej cenie. Aby zacząć, skorzystaj z naszej wyszukiwarki.