Bilety autokarowe Euro Bus (SemiTimeS)

Linia oferująca przede wszystkim połączenia międzynarodowe. Tak jak konkurencyjne linie, musi spełniać ustawowe wymogi nie tylko kraju pochodzenia, ale i państwa, do których docierają jego autokary. To zapewnia zadowalającą jakość usług. Przewoźnicy niespełniający standardów nie pojawiają się w internetowych systemach rezerwacji.

Autobusy międzynarodowe zawsze są wyposażone w toaletę. Pasażerowie najczęściej mają do dyspozycji rozkładane siedzenia z nawiewem i własnym oświetleniem. W pojazdach dostępny jest barek z napojami. Pomimo tego kierowcy robią postoje na stacjach benzynowych, aby pozwolić podróżnym rozprostować nogi. Wówczas można zrobić małe zakupy. Większość linii podczas przejazdu wyświetla filmy na dostępnych w autokarze telewizorach. Udogodnienia mogą być jednak różne nawet w pojazdach jednej linii, zależnie od modelu autokaru.

Prosimy wziąć pod uwagę, że możliwość przewozu zwierząt nie jest zawsze dostępna. Jest ona uzależniona od przepisów kraju docelowego oraz regulaminu samej linii. Nawet gdy taka możliwość znajduje się w ofercie, doradzamy kontakt z wybranym przewoźnikiem i potwierdzenie, że przewóz zwierząt rzeczywiście jest możliwy.

Wyszukaj połączenia autokarowe i zamów bilety w korzystnej cenie. Aby zacząć, skorzystaj z naszej wyszukiwarki.