Bilety autokarowe Dublin Bus

Linia obsługująca przede wszystkim połączenia międzynarodowe. Tak jak inne linie tego typu, musi spełniać wymogi nie tylko kraju pochodzenia, ale i państwa, do których jeżdżą jego autokary. To zapewnia satysfakcjonującą jakość usług. Przewoźnicy niepotrafiący sprostać standardom nie są obecni w internetowych systemach rezerwacji.

Autokary międzynarodowe zawsze są wyposażone w toaletę. Podróżni najczęściej otrzymują do dyspozycji regulowane fotele z nawiewem i własnym oświetleniem. W pojazdach znajduje się minibar z napojami. Mimo tego kierowcy robią postoje na stacjach benzynowych, gdzie podróżni mają szansę rozprostować nogi. Wtedy można zrobić małe zakupy. Większość linii w trakcie jazdy pokazuje filmy na dostępnych w autokarze ekranach. Udogodnienia mogą się jednak różnić nawet w ramach tej samej linii, w zależności od modelu autokaru.

Prosimy wziąć pod uwagę, że możliwość przewozu zwierząt nie jest gwarantowana. Zależy ona od przepisów kraju docelowego oraz regulaminu samej linii. Nawet jeśli taka możliwość znajduje się w ofercie, doradzamy kontakt z wybranym przewoźnikiem w celu potwierdzenia, że przewóz zwierzęcia rzeczywiście jest możliwy.

Wyszukaj połączenia autokarowe i zarezerwuj bilet w najlepszej cenie. Aby zacząć, skorzystaj z naszej wyszukiwarki.