Bilety autokarowe Appennino Shuttle

Linia obsługująca głównie trasy międzynarodowe. Tak jak konkurencyjne linie, musi spełniać ustalone prawem wymagania nie tylko kraju pochodzenia, ale i państwa, do których docierają jego autokary. To zapewnia zadowalającą jakość usług. Przewoźnicy niespełniający standardów nie są obecni w serwisach rezerwacji w internecie.

Autobusy międzynarodowe posiadają pokładową toaletę. Podróżni najczęściej otrzymują do dyspozycji rozkładane fotele z nawiewem i własnym oświetleniem. W pojazdach znajduje się minibar z napojami. Pomimo tego kierowcy zatrzymują się na stacjach benzynowych, gdzie podróżni mają szansę rozprostować nogi. W tym czasie można skorzystać także ze sklepu. Większość linii podczas przejazdu pokazuje filmy na dostępnych w autokarze telewizorach. Udogodnienia mogą być jednak różne nawet w ramach jednej linii, w zależności od modelu autokaru.

Prosimy pamiętać, że opcja przewozu zwierząt nie jest dostępna u każdego przewoźnika. Wiele zależy od prawa kraju docelowego oraz regulaminu samej linii. Nawet gdy taka możliwość teoretycznie istnieje, sugerujemy uprzedni kontakt z wybranym przewoźnikiem w celu potwierdzenia, że przewóz zwierząt rzeczywiście jest możliwy.

Znajdź połączenia i zamów bilety w najlepszej cenie. Zorganizuj podróż, korzystając z naszej wyszukiwarki.