Bilety autokarowe Andrade Voyages

Linia oferująca przede wszystkim trasy międzynarodowe. Tak jak konkurencyjne linie, musi spełniać ustawowe wymogi nie tylko swojego kraju, ale i wszystkich państw, do których jeżdżą jego autokary. To gwarantuje satysfakcjonującą jakość usług. Przewoźnicy niepotrafiący sprostać standardom nie pojawiają się w internetowych systemach rezerwacji.

Autokary międzynarodowe są wyposażone w toaletę. Pasażerowie najczęściej mają do dyspozycji regulowane siedzenia z nawiewem i indywidualnym oświetleniem. W pojazdach znajduje się minibar z napojami. Mimo tego kierowcy przystają na stacjach benzynowych, aby pozwolić podróżnym rozprostować nogi. Wtedy można zrobić małe zakupy. Wiele linii podczas przejazdu wyświetla filmy na znajdujących się w autokarze telewizorach. Udogodnienia mogą się jednak różnić nawet w pojazdach tej samej linii, zależnie od modelu autokaru.

Prosimy wziąć pod uwagę, że opcja przewozu zwierząt nie jest dostępna u każdego przewoźnika. Wiele zależy od prawa w kraju docelowym czy regulaminu samej linii. Nawet gdy taka możliwość znajduje się w ofercie, doradzamy kontakt z wybranym przewoźnikiem w celu potwierdzenia, że przewóz zwierzęcia rzeczywiście jest możliwy.

Znajdź połączenia autokarowe i kup bilety w korzystnej cenie. Zrób pierwszy krok i skorzystaj z naszej wyszukiwarki.