Bilety autokarowe Alisan Golden Coach, One Utama (12Go Asia)

Linia obsługująca głównie trasy międzynarodowe. Podobnie jak inne linie tego typu, musi spełniać ustawowe wymogi nie tylko swojego kraju, ale i państwa, do których kursują jego autokary. To zapewnia satysfakcjonującą jakość usług. Przewoźnicy niespełniający standardów nie pojawiają się w internetowych systemach rezerwacji.

Autokary międzynarodowe zawsze są wyposażone w toaletę. Pasażerowie najczęściej otrzymują do dyspozycji regulowane siedzenia z nawiewem i indywidualnym oświetleniem. W pojazdach znajduje się barek z napojami. Pomimo tego kierowcy przystają na stacjach benzynowych, aby pozwolić podróżnym rozprostować nogi. Wówczas można skorzystać także ze sklepu. Większość linii w trakcie jazdy wyświetla filmy na dostępnych w autokarze ekranach. Udogodnienia mogą być jednak różne nawet w pojazdach tej samej linii, zależnie od modelu autokaru.

Prosimy pamiętać, że opcja przewozu zwierząt nie jest dostępna u każdego przewoźnika. Jest ona uzależniona od przepisów w kraju docelowym czy regulaminu samej linii. Nawet jeśli taka możliwość jest oferowana, doradzamy kontakt z wybranym przewoźnikiem i upewnienie się, że przewóz zwierząt rzeczywiście jest możliwy.

Znajdź połączenia autokarowe i kup bilet w najlepszej cenie. Zrób pierwszy krok i skorzystaj z naszej wyszukiwarki.