Bilety autokarowe AGAT

Przewoźnik oferujący głównie połączenia międzynarodowe. Podobnie jak inne linie tego typu, musi spełniać wymogi nie tylko kraju pochodzenia, ale i wszystkich państw, do których jeżdżą jego autokary. To zapewnia zadowalającą jakość usług. Przewoźnicy niepotrafiący sprostać standardom są nieobecni w internetowych systemach rezerwacji.

Autobusy międzynarodowe posiadają pokładową toaletę. Podróżni najczęściej mają do dyspozycji regulowane fotele z nawiewem i własnym oświetleniem. W pojazdach dostępny jest minibar z napojami. Mimo tego kierowcy zatrzymują się na stacjach benzynowych, gdzie podróżni mają szansę rozprostować nogi. W tym czasie można zrobić małe zakupy. Wiele linii podczas przejazdu wyświetla filmy na dostępnych w autokarze telewizorach. Udogodnienia mogą się jednak różnić nawet w pojazdach tej samej linii, zależnie od modelu autokaru.

Prosimy wziąć pod uwagę, że opcja przewozu zwierząt nie jest zawsze dostępna. Jest ona uzależniona od przepisów w kraju docelowym czy regulaminu samej linii. Nawet jeśli taka możliwość teoretycznie istnieje, sugerujemy kontakt z wybranym przewoźnikiem i upewnienie się, że przewóz zwierzęcia rzeczywiście jest możliwy.

Znajdź połączenia i zamów bilet w korzystnej cenie. Aby zacząć, skorzystaj z naszej wyszukiwarki.