Bilety autokarowe Adis Travel & Tours

Przewoźnik obsługujący liczne połączenia międzynarodowe. Podobnie jak pozostałe linie z tej kategorii, musi spełniać ustawowe wymogi nie tylko kraju pochodzenia, ale i państwa, do których kursują jego autokary. To gwarantuje satysfakcjonującą jakość usług. Przewoźnicy niespełniający standardów nie pojawiają się w systemach rezerwacji online.

Autobusy międzynarodowe mają na pokładzie toaletę. Pasażerowie najczęściej mają do dyspozycji rozkładane siedzenia z nawiewem i odrębnym oświetleniem. W pojazdach znajduje się barek z napojami. Mimo tego kierowcy robią postoje na stacjach benzynowych, gdzie podróżni mogą rozprostować nogi. Wówczas można skorzystać także ze sklepu. Większość linii w trakcie jazdy wyświetla filmy na dostępnych w autokarze ekranach. Udogodnienia mogą się jednak różnić nawet w ramach jednej linii, zależnie od modelu autokaru.

Prosimy wziąć pod uwagę, że możliwość przewozu zwierząt nie jest zawsze dostępna. Zależy ona od prawa kraju docelowego oraz regulaminu samej linii. Nawet gdy taka możliwość znajduje się w ofercie, doradzamy kontakt z wybranym przewoźnikiem w celu potwierdzenia, że przewóz zwierząt rzeczywiście jest możliwy.

Sprawdź połączenia i zamów bilety w najniższej cenie. Aby zacząć, skorzystaj z naszej wyszukiwarki.