Bilety autokarowe National Express

Przewoźnik obsługujący liczne bilety międzynarodowe. Podobnie jak inne linie tego typu, musi spełniać wymogi nie tylko swojego kraju, ale i państwa, do których dojeżdżają jego autokary. To zapewnia zadowalającą jakość usług. Przewoźnicy niespełniający standardów nie są obecni w systemach rezerwacji online.

Autobusy międzynarodowe mają na pokładzie toaletę. Pasażerowie najczęściej mają do dyspozycji rozkładane siedzenia z nawiewem i własnym oświetleniem. W pojazdach znajduje się barek z napojami. Pomimo tego kierowcy przystają na stacjach benzynowych, gdzie podróżni mają szansę rozprostować nogi. W tym czasie można zrobić małe zakupy. Większość linii podczas przejazdu pokazuje filmy na dostępnych w autokarze telewizorach. Udogodnienia mogą być jednak różne nawet w ramach tej samej linii, w zależności od modelu autokaru.

Prosimy pamiętać, że opcja przewozu zwierząt nie jest dostępna u każdego przewoźnika. Wiele zależy od przepisów kraju docelowego czy regulaminu samej linii. Nawet gdy taka możliwość znajduje się w ofercie, sugerujemy kontakt z wybranym przewoźnikiem w celu potwierdzenia, że przewóz zwierzęcia rzeczywiście jest możliwy.

Wyszukaj połączenia i kup bilet w korzystnej cenie. Zorganizuj podróż, korzystając z naszej wyszukiwarki.